EsilehtLapitehnikaLummav lapimaailm
IMG_8341_aada

Lummav lapimaailm

Hind: 144.00 

Toote kirjeldus

 

kuulutus_2Tule lummavast lapimaailmast osa saama! Sel sügisel alustab Harku vallas, Vääna-Jõesuus lapitöö kursus algajatele. Eelteadmisi lapitehnikast olema ei pea, vajalik on vaid elementaarne õmblusmasina kasutamise oskus ja võimalus.

Kursust juhendab käsitööettevõtja ja koolitaja Aivi Tamm. Abiks on pikaajalise lapitekkide õmblemise staažiga Mailis Kess Vääna-Jõesuu külast.

Kursus kestab 32 akadeemilist tundi. Kohtume kaheksal korral (a` 4 akadeemilist tundi) novembrist veebruarini, kaks korda kuus neljapäeviti kell 18-21.

IMG_6479_aada

2019
07. ja 21. november
05. ja 12.detsember
2020
09. ja 23. jaanuar
06. ja 20 veebruar

Koolituse maksumus 144 eurot. Kohapeal on olemas kõik vajalikud töövahendid, kuid võimaluse korral võiksid osalejad võtta kaasa oma õmblusmasina – siis saab kõiki võtteid õmmelda oma tuttava masinaga ning ei pea ka teiste järel ootama. Koolitusel osalejad saavad kaasa koos joonistega kirjaliku juhendi kursusel õpitud tehnikate õmblemise kohta.

 aivikene õmbleb_väike piltAivi Tamm:
Minu lapitöö õpetajate hulka kuuluvad Eesti lapitöö Seltsi asutajad ning juhatuse liikmed Eesti lapitöö grand old lady Marja Matiisen ja tekstiilikunstnik Ene Pars. Iseõppijana olen raamatute ja interneti abiga hulgaliselt teadmisi juurde hankinud ning lapitehnikat palju praktiseerinud.

Kursus “Lummav lapitöö” valmis minu Olustvere TMK Tekstiilkäsitöö eriala lõputööna (juhendaja Inna Raud). 
Loe koolitajast lisaks SIIT.

Lisainfo ja kursusele registreerimine: aivi@aada.ee, tel 5275551.