Ostuinfo

Veebipoe aada.ee omanik on Aada Design OÜ, registrikoodiga 12885009.

Kõik Aada Design OÜ e-poes müügil olevad tooted on valmistatud käsitööna, seega võivad tooted mõnikord väikestes detailides olla fotodel olevatest toodetest veidi erinevad.

Ostmine

 • Ostmiseks sisene tootevalikusse menüüpunkti “Tooted” kaudu.
 • Vali sobiv toode, tutvu toote kirjeldusega (vajuta nupule „Vaata lähemalt“), vali soovitav kogus ning vajuta nupule “Lisa korvi”.
 • Kui soovid veel tooteid lisada, vali uus toode ning korda protseduuri.
 • Kui toote juures on märge “Müüdud” ja soovid seda tellida, võta meiega palun ühendust: kontakt.
 • Kui lõplik valik tehtud, mine Ostukorvi (vajuta nupule „Vaata ostukorvi“).
 • Vali tarneviis ning vajuta nupule „Mine kassasse“.
 • Täida Arvelduse andmed.
 • Kui soovid saada oma tellimuse kätte Omniva või SmartPosti pakiautomaadist, siis kirjuta pakiautomaadi asukoht lahtrisse „Märkused tellimuse kohta“. Kirjuta samasse kasti ka muu lisainfo, mida soovid meile edastada.
 • Kontrolli oma tellimus üle ning vajuta nupule “Esita tellimus”.
 • Tellimuse kinnituseks saadetakse e-poe poolt automaatselt e-posti teel kviitung.
 • Kui tellimus on meie poolt üle kontrollitud, saadame e-posti teel arve.
 • Valmis tooted postitame kahe tööpäeva jooksul peale arve laekumist.
 • Eritellimuse esitamiseks palun võta meiega ühendust. Eritellimuste tähtaeg lepitakse kokku iga kord eraldi.

Kohale toimetamine

Tellitud tooted postitame kahe tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Eritellimusel tehtud ja/või personaliseeritud toodete korral tuleb toote eest tasuda enne selle tegema hakkamist.
Toodete kättesaamiseks Eestis on võimalik valida kahe saatmisviisi vahel:
1. Kokkusaamine Tallinna ja Harku valla piires – lepime kokku kohtumise ning toote üleandmise. Sellisel juhul saatekulusid ei lisandu.
2. Pakiautomaat Eesti piires – palun sisesta lahtrisse „Pakiautomaadi asukoht“ Omniva või Smartposti pakiautomaadi asukoht. Sellisel juhul lisandub saatekulu 3 eurot sõltumata paki suurusest. Kindlasti on kontaktandmete alla vaja sisestada mobiiltelefoni number.

Omniva pakiautomaatide asukohad
SmartPosti pakiautomaatide asukohad

Aada Design OÜ ei vastuta postiteenuse kvaliteedi eest. Pretensioonide korral palume pöörduda otse teenust osutava ettevõtte poole. Omniva teenuse tingimustega saab tutvuda siin ja SmartPost’i tingimustega siin.
Kõik välismaale tellitud pakid paneme teele Omniva teenust kasutades tähituna. Välismaale postitamise hinna teada saamiseks võta meiega ühendust.

Tagastamine ja ümbervahetamine

Kui tellitud toode pole selline nagu oodatud, palun võta meiega ühendust (info@aada.ee) ning me teeme kõik, et leida sobiv lahendus.
Aada Design OÜ e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 21 kalendripäeva jooksul alates toodete kättesaamisest või Omniva / SmartPosti pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.
Toote tagastamiseks täida ja saada meile e-posti teel (info@aada.ee) taganemisavaldus. Kauba tagastamine Eesti piires on tasuta, väljaspool Eestit tasub kauba tagastamise kulud klient.
Omniva vahendusel saadud paki tagastamiseks tuleb kasutada SMS-i või e-postiga saadud tagastuskoodi.
SmartPosti vahendusel saadud paki saab tagastada sama uksekoodiga, millega pakk kätte saadi.
Kokkusaamisel üle antud toote tagastamiseks võta meiega ühendust.
Tagastatav toode peab olema rikkumata ning sellel ei tohi olla kasutamise ega kulumise märke. Kui toode on kahjustatud ning selle müümine esialgse hinnaga ei ole enam võimalik, on Aada Design OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine tagastamisele kuuluva summaga.
Aada Design OÜ kannab raha tagastatud toodete eest üle viie tööpäeva jooksul alates toodete meieni jõudmisest.
Eritellimusel valmistatud ja/või personaliseeritud tooteid ei saa tagastada ega ümber vahetada. Aada Design OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Isikuandmete töötlemine

Aada Design OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks, kauba ostjale saatmiseks ning klientide paremaks teenindamiseks. Me hoiame oma klientide andmed kaitstult. Selleks, et kaupa kohale toimetada, edastame isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele.
Võime kasutada isikuandmed ka uudiste ja pakkumiste saatmiseks.

Aada Design OÜ kontaktandmed

e-post: info@aada.ee
telefon: +372 52 75551

Logi sisse või loo konto

Ostukorv