Minust

aivi_tammMinu elu on alati olnud täis kudumist, heegeldamist, tikkimist ja õmblemist. Olen õppinud kaks aastat Tallinna Pedagoogika Ülikoolis tööõpetuse õpetajaks. Kuigi see kool jäi lõpetamata ning kõrgem haridus on mul hoopis majandusalane, olen end pidevalt täiendanud erinevatel käsitöö- ja kunstikursustel. Hetkel on lõpusirgel õpingud Olustvere TMK-s fantastiliste õpetajate juures tekstiilkäsitöö erialal.

Vahepeale jääb veel peaaegu 20 aastat kolmes erinevas pangas. Kuid kui pangatöö minu jaoks läbi sai, otsustasin oma kutsumusest teha elukutse. Nii sündis 2015.aastal Aada Design.  

Valmistan kodutekstiile, lastekaupu ning tarvikuid lastejooga õpetajatele. Tikin, heegeldan, õmblen ja teen lapitehnikat. Pean lugu säästlikust mõtteviisist ja taaskasutusest, minu toodetest võib leida ka taaskasutuskangaid ja nööpe. Eelistan naturaalseid materjale, kangad mida kasutan on puuvillased või linased. Enim meeldib mulle täita eritellimusi. Siis valmib personaalne ja unikaalne ese tellija kõiki erisoove arvestades.

Lisaks viin läbi käsitööalaseid koolitusi ja töötubasid. Teen oma tööd armastuse ja suure pühendumisega. Minult saad omanäolised tekstiilid oma kodule, erilise kingituse armsale inimesele või lihtsalt midagi kaunist! Võta minuga ühendust ja räägi oma soovist.

Toredate kohtumisteni!
Aivi Tamm

e-post aivi@aada.ee
telefon +372 5275551

Logi sisse või loo konto

Ostukorv