Minust

aivi_tammMinu elu on alati olnud täis õmblemist, tikkimist, kudumist ja heegeldamist. Käsitööd olen õppinud Tallinna Pedagoogika Ülikoolis tööõpetuse õpetaja erialal (2a) ning Olustvere TMK-s tekstiilkäsitöö erialal. Lisaks olen end pidevalt täiendanud erinevatel käsitöö- ja kunstikursustel. Praegu õpin Viljandi Kultuuriakadeemia magistriõppes kultuuripärandi loovrakenduste erialal. Kõrgem haridus on mul aga hoopis majandusalane. 

Olen käsitöö ettevõtja ja koolitaja. Olen sooritanud kutseeksami tekstiilkäsitöö erialal ning mulle on Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu poolt väljastatud 4.taseme kutsetunnistus nr 151062. Olen Eesti Lapitöö Seltsi liige.

Valmistan kodutekstiile, lastekaupu ning tarvikuid lastejooga õpetajatele. Tikin, heegeldan, õmblen ja teen lapitehnikat. Viin läbi käsitööalaseid koolitusi ja töötubasid, suurim neist hetkel lapitöö kursus “Lummav lapimaailm”. Õpetan Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis tekstiilkäsitöö eriala õpilastele õmblemist ja heegeldamist. 

Teen oma tööd armastuse ja suure pühendumisega. Minult saad omanäolised tekstiilid oma kodule, erilise kingituse armsale inimesele või minu koolituselt endalegi külge käsitööpisiku! Võta minuga ühendust ja räägi oma soovist.

Toredate kohtumisteni!
Aivi Tamm

e-post aivi@aada.ee
telefon +372 5275551

Logi sisse või loo konto

Ostukorv