Minust

aivi_tammMinu elu on alati olnud täis õmblemist, tikkimist, kudumist ja heegeldamist. Käsitööd olen õppinud Tallinna Pedagoogika Ülikoolis tööõpetuse õpetaja erialal (2a) ning Olustvere TMK-s tekstiilkäsitöö erialal. Lisaks olen end pidevalt täiendanud erinevatel käsitöö- ja kunstikursustel. Olen Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuuripärandi loovrakenduste magister. Oma magistritöös uurisin puuvillaseid jakke rahvarõivaste kandmise traditsioonis Lääne-Eestis ja saartel 19. sajandi lõpus ja 20. sajandi esimesel poolel. 

Olen käsitöömeister, -ettevõtja ja -koolitaja. Olen sooritanud kutseeksami tekstiilkäsitöö erialal ning mulle on Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu poolt väljastatud 4.taseme kutsetunnistus nr 151062. Lisaks olen 6. taseme täiskasvanute koolitaja (kutsetunnistus nr 190422). Olen Eesti Lapitöö Seltsi liige ning Eesti meister pükste paikamises 🙂 

Viin läbi käsitööalaseid koolitusi ja töötubasid, suurim neist hetkel lapitöö kursus “Lummav lapimaailm”. Õpetan Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis tekstiilkäsitöö eriala õpilastele õmblemist, heegeldamist ja lapitehnikat. 

Teen oma tööd armastuse ja suure pühendumisega. Minult saad omanäolised tekstiilid oma kodule, erilise kingituse armsale inimesele või minu koolituselt endalegi külge käsitööpisiku! Võta minuga ühendust ja räägi oma soovist.

Toredate kohtumisteni!
Aivi Tamm

e-post aivi@aada.ee
telefon +372 5275551

Logi sisse või loo konto

Ostukorv