Lastejooga Läänemaal

 
 
Käisime lastejooga tunnis Imedemaal, ja seda sõna kõige otsesemas mõttes! Nimelt teeb Gea lastejooga tunde Iloni Imedemaal Haapsalus.
 
    
Saime ise tunnist osa võtta ja kuulata, mida arvavad elust sealsed lapsed. Ning tõesõna, nii arukat kokkuvõtet prügi sorteerimisest, kui seal tehti, polnud me enne kuulnud 🙂
 
 
   

 
 
Gea soovis kolme pehmet palli, mis said õmmeldud just Haapsalus olles. Kasutasime uutes toonides kangaid: mõnusad pruunid ja beežid täpilised, rahulik tumesinine, sekka veidi romantilist lillelist ning, nagu meile kombeks, igal pallil ka paar lappi tavalist linast.
 
 Gea valitud loomapildiga asanate komplekt on ka meie vaieldamatu lemmik. Padjakesed on õrna heleda triibuga linases kotis, millel on tugev pruunikaspunane äär ja sees tagasihoidlikuma mustriga puuvillane vooder.
Padjakeste tikand on koti äärega sama pruunikaspunast värvi. Kotil on mugav nöörkinnis.
 
 

Aada uus toode on tähejooga komplekt. See on nii uus, et seda pole isegi veel meie e-poes (aga peagi lisame!).

Komplekt sisaldab padjakesi tähtedega. Iga padja peale on tikitud üks täht. Tähepadjad on loomapildiga asanatega sarnases puuvillase voodri ja nöörkinnisega kotis. Seda kotti siin kaunistab lapitehnikas ornament.

Soovime oma õmmeldud pallidele ja komplektidele pikka kasutusiga ning Geale ja Haapsalu lastele palju rõõmsaid hetki koos nendega!
 
 
 
 
 
 
 
Tagged under:

Logi sisse või loo konto

Ostukorv