Väike lõbus tatrasisuga öökull

“Oota, ma teen sulle ise,” ütles 11-aastane Georg, kui ta kriitilistelt oma ema joonistatud kavandeid vaatas. Ilma pikemalt kaalumata sai kiiresti paberile selline armsalt kõvera noka ja erineva suurusega silmadega öökull. Selline iseloomuga.

Öökull on täidetud mahedalt kasvatatud tatra kestadega ning ta krõbiseb mõnusasti, kui teda mudida. Õmmeldud puuvillastest ja linastest kangastest, silmadeks taaskasutus nööbid. Õmmeldes sai silmade erinevust veelgi võimendatud erinevate nööpidega. Öökulli laius on 17 cm, mahub kenasti suure inimese ühte ja väikese inimese kahte pihku. Tatrakestad on eraldi väikese sisupadja sees, mille saab enne ümbrise pesemist hõlpsasti eemaldada.

Sobib lastele ja kõigile, kes töötavad lastega. Teda on hea kaaslasele visata ja kerge püüda. Temaga saab mängida või teda mudida näiteks nagu stressipalli. Hea asi iseendale või lõbus ja vahva kingitus sõbrale. Telli endale siit: tatrapead.

Õmbleme tatrasisuga tooteid ka Sinu (või Sinu lapse :)) joonistatud kavandi järgi. Kirjuta meile oma ideest siin: Kontakt.

Tagged under:

Logi sisse või loo konto

Ostukorv