EsilehtJoogaTäringudAsanatega täringud
IMG_3765_aada
IMG_3786_aadaIMG_3783_aadaIMG_3768_aadaIMG_3751_aadaIMG_3746_aadaIMG_3744_aadaIMG_4665_aada

Asanatega täringud

Hind: 36.00 

Tootekood: 0113 Kategooria: Sildid: , , ,

Toote kirjeldus

Pildikestega täringud on abivahendiks lastejooga õpetajatele. Sobivad ka lastele niisama mängimiseks või abivahendiks kõigile, kes töötavad lastega. Komplektis on kaks täringut. Kumbki täring koosneb kuuest värvilisest lapikesest, mille peale on tikitud kokku 12 pilti: puu, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger.

Täring on mitmekülgne abivahend lastejooga tunniks. Joogalaps veeretab täringut ning teeb selle pildi asana, mis jäi täringul ülespoole. Viska täring õhku, püüa kinni ja tee asana pildi järgi, mis on täringul kõige peal. Aga kuidas veeretab täringut loom, kelle pilti sa täringul näed – londiga, sõraga, krooksudes, haukudes, roomates, hüpates?

Kasuta täringut ka näiteks tunni alguses jagamis- või tutvumisringis, krabide jalgpallimängus, uue mantra õppimise ringmängus. Aga kas täring joogalapse pea peal seisab? Või lõõgastuse ajal kõhu peal, kus ta hingamise taktis üles-alla liigub?

Toode on õmmeldud loodust säästval põhimõttel, kasutades õmblustööstuse jääke (upcycling). Iga asana pilt on käsitsi tikitud erinevat värvi vilditüki peale. Saadaval on erinevate värvidega täringuid. Tellimisel tikime täringule Sinu nimetatud 12 asanat. Täring on täidetud puhta Eestis kasvatatud lammaste villaga.