helehobu3
helehobu1_aadahelehobu2

Hobihobune Sweety

Hind:

Tootekood: 030702 Kategooria: Silt:

Toote kirjeldus

MÜÜDUD
Hobihobused on tore hobi ja füüsiline treening, mis ei sõltu vanusest. Sobib hästi ka ratsaspordi harrastajatele – treenides hobihobusega on võimalik paremini mõista päris hobuseid ning nende rolli ratsutamisel. Hobihobusega saab osaleda nii treeningutel ja võistlustel kui ka niisama mängida. 

Sweety on tugevast ja paksust kangast õmmeldud hobihobune. Tal on veekindla värviga käsitsi maalitud silmad ning ilus lopsakas lakk, millesse saab soenguid sättida. Hobusel on tugeva niidiga tehtud kvaliteetsed masinõmblused ning ta on kindlalt pulga külge kinnitatud. Pea pikkus (kõige pikemast kohast) 25 cm, hobuse pikkus koos puidust pulgaga 79 cm (vajadusel saab pulka lühemaks saagida). Avatud suuga, talle saab panna suulised ja ratsmed (hobusega ratsmed kaasa ei tule). 

Omanik võib soovi korral hobuse nime muuta ning ise talle sugupuu välja mõelda.

Vaata kõiki hobihobuseid SIIN. Kui soovid hobihobust tellida, kirjuta meile: aivi@aada.ee. Siis saad endale täpselt sellise lemmiku, kelle õmblemisel on arvesse võetud kõik Sinu erisoovid. 

Kui soovid ise endale hobihobuse valmistada ning saada selgeks kõik nipid ilusa hobuse õmblemiseks ja kindlalt pulga külge kinnitamiseks, vaata Hobihobuse valmistamise õpituba