EsilehtJoogaPildid joogaasanateleLapitehnikas kott 12 joogaasanaga
IMG_5252_aada
IMG_5243_aadaIMG_5158_aada

Lapitehnikas kott 12 joogaasanaga

Hind: 49.00 

Tootekood: 010206 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 13 asanaga pilti: puu, lill, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger, ning kotti nende jaoks.

Iga pilt on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on mustriline puuvillane kangas.
Linasest kangast kotti kaunistab puuvillastest kangastest lapitehnikas riba. Koti mõlemad pooled on ühesugused. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis.

***

Võimalik on ka tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.