EsilehtJoogaJoogapadjadKõrge joogapadi
IMG_7517_aada
IMG_7520_aadaIMG_7530_aadaIMG_9933_aada

Kõrge joogapadi

Hind: 49.00 

Tootekood: 040210 Kategooria: Sildid: , ,

Toote kirjeldus

Joogapadi ehk meditatsioonipadi, mille täidiseks on mahedalt kasvatatud tatra kestad. Padi on mõnusalt krõbisev ning sobib väga hästi joogatundidesse erinevate istumisasendite puhul kasutamiseks, et vaagen oleks toetatud ning et jalgadel ja põlvedel oleks mugav olla. Kasuta patja näiteks lihtsas asendis, kui põlved jäävad liiga kõrgele, või tsölibaadiasendis, kui see on muidu põlvedele liiga koormav või kaljuasendis kandadel istumise pehmenduseks. Padja kuju sobitub kehaga toetades asendit parimal moel ning aitab võtta ideaalset joogapoosi, milles mugavalt püsida.

Kõrge joogapadi sobib abivahendiks juhul, kui puusad on kinnisevõitu või põlved kipuvad jooga istumisasendites valusaks jääma. Aita oma kehal joogapadja abil mugavalt ja kindlalt kogeda erinevaid joogaasendeid, pikemaid hingamisharjutusi või meditatsiooni.

Padja laius on 48 cm ja kõrgus 10 cm. Padi on õmmeldud sinepikollasest linasest kangast, mis on seestpoolt liimiriidega tugevdatud. Sisupadja kangas – taaskasutus. Padjakate on lukk-kinnisega avatav ning sisupadi eemaldatav.
Lubatud masinpesu 40 kraadises vees. Triikida keskmisel kuumusel. Pesemise ja triikimise ajaks eemaldada sisupadi.

Vaata meie teisi joogapatju SIIN. Teeme patju ka eritellimusel! Kirjuta meile oma ideest siin: kontakt. Eritellimusel padja hind sõltub töö detailirohkusest ja keerukusest.