EsilehtJoogaJooga - tehtud töödLapitehnikas kott 12 joogaasanaga
IMG_1265_aada
IMG_1271_aadaIMG_1282_aadaIMG_1208_aadaIMG_1311_aadaIMG_1302_aada

Lapitehnikas kott 12 joogaasanaga

Hind:

Tootekood: 010211 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

MÜÜDUD

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 12 asanaga pilti: puu, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger, ning kotti nende jaoks.

Iga pilt on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on puuvillane täpiline kangas.
Koti mõlemad pooled on õmmeldud lapitehnikas 100% puuvillastest kangastest. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga.

Samadest kangastest on saada ka suurem kott ja pall.

***

Võimalik on ka tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.