EsilehtJoogaPildid joogaasanateleVildist kott 12 joogaasanaga
IMG_5761_aada
IMG_5756_aadaIMG_5754_aada

Vildist kott 12 joogaasanaga

Hind: 29.00 

Tootekood: 010601 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude ja loodusega pildikesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete pildikeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed vilditükikesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 13 asanaga pilti: puu, lill, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger, ning väikest kotikest nende jaoks.

Toode on õmmeldud loodust säästval põhimõttel, kasutades õmblustööstuse jääke (upcycling). Iga asana pilt on käsitsi tikitud halli värvi villase vilditüki peale. Pildi teisel poolel on punane vilt.
Kott asanate jaoks on õmmeldud samuti villasest vildist. Koti sisemised õmblused on viimistletud kandiga. Kott on suletav tõmblukuga.

Võimalik tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.