EsilehtLasteleLastele - tehtud töödTähepadjad Eesti tähestiku 25 tähte
IMG_7145_aada
IMG_7139_aadaIMG_7151_aadaIMG_8221_aadaIMG_8224_aadaIMG_8234_aada

Tähepadjad Eesti tähestiku 25 tähte

Hind: 49.00 

Tootekood: 010904 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Pehmed “täheklotsid” ehk tähepadjad on mõnusaks abivahendiks lastele tähtede ja lugemisega sõbraks saamisel. Pehmed tähepadjad on uus meeldivat vaheldust pakkuv alternatiiv traditsioonilistele puidust täheklotsidele, olles neist kergem ja pehmem. Mõeldud lastele ja kõigile, kes töötavad lastega.

Komplekt sisaldab 25 tähte: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü, ning kotti nende jaoks.

Iga täht on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on puuvillane mustriline kangas.
Koti üks pool on puuvillastest kangastest lapitehnikas, teine pool linasest kangast. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga.

Kui mängida või õppida koos lastega, on tähepadjad piiramatu kasutusvõimalusega. Näiteks võta kotist täht ja moodusta sama täht enda või sõbra kehast. Või ütle, kes või mis algab sama tähega, või kes või mis on veel selle tähe moodi. Või vasta küsimusele sõnaga, mis algab selle tähega või kus on see täht sees. Tähtedest saab moodustada lihtsaid sõnu ja silpe.

Lapsed jooga abil lugema! Kõiki neid mänge on pehmete tähepatjade abil vahva teha lugemisjooga tunnis.

***
Müüdud

Telli endale terve tähestik või komplekt endale meelepäraste tähtedega. Sellisel juhul valmib komplekt kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades tähtede arvu, koti suurust ning erisoove.