EsilehtLasteleLastele - tehtud töödPildid joogaasanatele + tähejooga 25 tähte
IMG_0220_edited
IMG_0214_editedUntitled_editedIMG_0232_edited

Pildid joogaasanatele + tähejooga 25 tähte

Hind:

Tootekood: 010909 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

MÜÜDUD

Selles komplektis on ühendatud kokku kaks erinevat võimalust: tähejooga ja pildid joogaasanatele. Komplekti kuulub 25 eri värvi linastest kangastest õmmeldud väikest padjakest. 

Padjakeste ühel pool on 25 Eesti tähestiku tähte:  A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü. Teisele poole on tikitud 25 erinevat asanaga pilti: nt D – dinosaurus, F – flamingo, K – konn, T – tiiger, Ä – ämblik jne. Sama palju patju, rohkem kasutusvõimalusi!

Koti mõlemad pooled on õmmeldud linastest kangastest. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga.

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Pehmed “täheklotsid” ehk tähepadjad on mõnusaks abivahendiks lastele tähtede ja lugemisega sõbraks saamisel. Pehmed tähepadjad on uus meeldivat vaheldust pakkuv alternatiiv traditsioonilistele puidust täheklotsidele, olles neist kergem ja pehmem. Mõeldud lastele ja kõigile, kes töötavad lastega. Kui mängida või õppida koos lastega, on tähepadjad piiramatu kasutusvõimalusega. Näiteks võta kotist täht ja moodusta sama täht enda või sõbra kehast. Või ütle, kes või mis algab sama tähega, või kes või mis on veel selle tähe moodi. Või vasta küsimusele sõnaga, mis algab selle tähega või kus on see täht sees. Tähtedest saab moodustada lihtsaid sõnu ja silpe. Lapsed jooga abil lugema! Kõiki neid mänge on pehmete tähepatjade abil vahva teha lugemisjooga tunnis.

***

See komplekt on valminud eritellimusel. 
Võimalik on tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades.