EsilehtJoogaJooga - tehtud töödKomplekt pilte joogaasanatele
IMG_6886_aada
IMG_6883_aadaIMG_6834_aadaIMG_7787_edited_aadaIMG_7791_edited_aada

Komplekt pilte joogaasanatele

Hind:

Tootekood: 010207 Kategooria:

Toote kirjeldus

MÜÜDUD

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 12 asanaga pilti: puu, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger, ning kotti nende jaoks.

Iga pilt on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on mustriline puuvillane kangas.
Koti üks pool on puuvillastest kangastest, teine linasest kangast. Koti sees on puuvillane täpiline vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga.

***
Võimalik on tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.