IMG_9824_aada
IMG_9883_aadaIMG_9891_aadaIMG_9895_aadaIMG_0129_aadaIMG_0132_aadaIMG_0135_aadaIMG_9933_aada

Joogapadi

Hind: 28.00 

Tootekood: 040204 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Joogapadi ehk meditatsioonipadi, mille täidiseks on mahedalt kasvatatud tatra kestad. Padi on mõnusalt krõbisev ning sobib väga hästi joogatundidesse erinevate istumisasendite puhul kasutamiseks, et vaagen oleks toetatud ning et jalgadel ja põlvedel oleks mugav olla. Kasuta patja näiteks lihtsas asendis, kui põlved jäävad liiga kõrgele, või tsölibaadiasendis, kui see on muidu põlvedele liiga koormav või kaljuasendis kandadel istumise pehmenduseks. Padja kuju sobitub kehaga toetades asendit parimal moel ning aitab võtta ideaalset joogapoosi, milles mugavalt püsida.

Padja laius on 40 cm. Täpiline kangas on 100% puuvillane, teise poole kangas linase ja puuvillase segu. Mõlemad kangad on seestpoolt liimiriidega tugevdatud. Padjakate on lukk-kinnisega avatav ning sisupadi eemaldatav.
Lubatud masinpesu 40 kraadises vees. Triikida keskmisel kuumusel. Pesemise ja triikimise ajaks eemaldada sisupadi.

Samast kangast on olemas ka kott: vaata siin. Ostes korraga koti ja padja, on hind kokku 56 eurot (eraldi ostes 66 eurot).

Teeme patju ka eritellimusel! Kirjuta meile oma ideest siin: kontakt. Eritellimusel padja hind sõltub töö detailirohkusest ja keerukusest.