Soodushind
IMG_3358_aada
IMG_3354_aadaIMG_3349_aadaIMG_9933_edited

Joogapadi

Hind: 38.00  28.00 

Tootekood: 040218 Kategooria: Sildid: , , ,

Toote kirjeldus

Joogapadi ehk meditatsioonipadi, mille täidiseks on mahedalt kasvatatud tatra kestad. Padi on mõnusalt krõbisev ning sobib väga hästi joogatundidesse erinevate istumisasendite puhul kasutamiseks, et vaagen oleks toetatud ning et jalgadel ja põlvedel oleks mugav olla. Kasuta patja näiteks lihtsas asendis, kui põlved jäävad liiga kõrgele, või tsölibaadiasendis, kui see on muidu põlvedele liiga koormav või kaljuasendis kandadel istumise pehmenduseks. Padja kuju sobitub kehaga toetades asendit parimal moel ning aitab võtta ideaalset joogapoosi, milles mugavalt püsida.

Padja laius on 40 cm. Üks pool on õmmeldud lapitehnikas, kasutades erinevaid linaseid kangaid, mis on pärit õmblustööstuse jääkidest. Padja teise poole kangas on linane. Mõlemad pooled on seestpoolt tugevdatud liimiriidega. Sisupadja kangas ja aluskangas – taaskasutus. Padjakate on lukk-kinnisega avatav ning sisupadi eemaldatav.
Lubatud masinpesu 40 kraadises vees. Triikida keskmisel kuumusel. Pesemise ja triikimise ajaks eemaldada sisupadi.

Padja on õmmelnud praktikant. Padi on müügis soodushinnaga. 

NB! Kuna padi on õmmeldud jääkidest, on iga padja väljanägemine veidi erinev!
Teeme patju ka eritellimusel! Kirjuta meile oma ideest siin: kontakt. Eritellimusel padja hind sõltub töö detailirohkusest ja keerukusest.