EsilehtJoogaJooga - tehtud töödKomplekt pilte joogaasanatele
IMG_4274_aada
IMG_4197_aadaIMG_4193_aadaIMG_4314_aadaIMG_4296_aada

Komplekt pilte joogaasanatele

Hind:

Tootekood: 010203 Kategooria:

Abivahend lastejooga õpetajatele

Toote kirjeldus

MÜÜDUD (see komplekt on valmistatud eritellimusel).

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Komplekt sisaldab asanatega pilte ja kotti nende jaoks. Iga pilt on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on puuvillane mustriline kangas.

Lapitehnikas kott on puuvillastest ja linastest kangastest, puuvillase voodriga. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga. Kotile saab lasta tikkida oma vaimse nime.

Võimalik on tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Kott ja pildid valmivad tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove. Anna meile oma soovist teada siin: kontakt.