EsilehtLapitehnikaLummav lapimaailm
kodulehele_2

Lummav lapimaailm

Hind: 272.00 

Toote kirjeldus

Algav kursus: teisipäeviti kell 18-21 Tabasalu Käsitöökambris: 03. ja 17. oktoober, 07. ja 21. november, 5. detsember 2023; 9. ja 23. jaanuar, 06. ja 20. veebruar, 5 märts 2024.

Lapitehnika on säästlik hobi, mis võimaldab kappi seisma jäänud vanad kangad ja väikseks jäänud rõivaesemed imelisteks tekkideks ja muudeks esemeteks muuta. 

Lapitehnika algkursus on mõeldud neile, kes lapitööga siiamaani kokku puutunud ei ole. Vajalik on vaid elementaarne õmblusmasina kasutamise oskus ja võimalus.

IMG_2480_aadaÕpime kasutama lapitehnika töövahendeid ning töövõtteid. Saame selgeks mitmed erinevad lapitehnikad. Kõik koolitusel osalejad saavad kaasa koos joonistega kirjaliku juhendi kursusel õpitud tehnikate õmblemise kohta. 

Kõigil osalejatel valmib kursuse jooksul koduse tööna ka vähemalt üks lapitehnikas ese. Et oleks võimalik töö lõpuni õmmelda, saame selgeks kihtide kinnitamise, teppimise ja kantimise. Räägime ka lapitöö viimistlemisest ja hooldamisest. 

palkmaja1_aada

 

Algkursus kestab 40 akadeemilist tundi. Kohtume kümnel korral (a` 4 akadeemilist tundi). Käsitööringid ja muud huvilised, kes soovivad lapitöö algkursust – võtke julgesti ühendust! Sõidan rõõmuga koolitust tegema ka teie juurde! 

IMG_1492_edited

 

 

Kursust juhendab käsitööettevõtja ja koolitaja Aivi Tamm:

Olen sooritanud kutseeksami tekstiilkäsitöö erialal ning mulle on Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu poolt väljastatud 4.taseme kutsetunnistus. Olen Eesti Lapitöö Seltsi liige. 
Loe koolitajast lisaks SIIN.

IMG_2498_aada

 

 

Loe postitusi ja vaata pilte Vääna-Jõesuu koolitusest:

Loe jätkukursuse kohta SIIN