EsilehtLastelePehmed "täheklotsid"Tähepadjad Eesti tähestiku 25 tähte
IMG_0162_Edited
IMG_0207_EditedIMG_0163_Edited

Tähepadjad Eesti tähestiku 25 tähte

Hind: 28.00 

Tootekood: 010909 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

MÜÜDUD

Pehmed “täheklotsid” ehk tähepadjad on mõnusaks abivahendiks lastele tähtede ja lugemisega sõbraks saamisel. Pehmed tähepadjad on uus meeldivat vaheldust pakkuv alternatiiv traditsioonilistele puidust täheklotsidele, olles neist kergem ja pehmem. Mõeldud lastele ja kõigile, kes töötavad lastega.

Komplekt sisaldab 25 tähte: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü, ning kotti nende jaoks.

Toode on õmmeldud loodust säästval põhimõttel, kasutades õmblustööstuse jääke (upcycling). Iga täht on käsitsi tikitud halli värvi villase vilditüki peale. Halli vildi teisel poolel on kollane vilt.
Kott tähtede jaoks on õmmeldud samuti villasest vildist. Koti sisemised õmblused on viimistletud kandiga. Kott on suletav tõmblukuga.

Kui mängida või õppida koos lastega, on tähepadjad piiramatu kasutusvõimalusega. Näiteks võta kotist täht ja moodusta sama täht enda või sõbra kehast. Või ütle, kes või mis algab sama tähega, või kes või mis on veel selle tähe moodi. Või vasta küsimusele sõnaga, mis algab selle tähega või kus on see täht sees. Tähtedest saab moodustada lihtsaid sõnu ja silpe.

Lapsed jooga abil lugema! Kõiki neid mänge on pehmete tähepatjade abil vahva teha lugemisjooga tunnis.

Soodushind – tähed on tikitud õpilase poolt.

***
Telli endale terve tähestik või komplekt endale meelepäraste tähtedega. Sellisel juhul valmib komplekt kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades tähtede arvu, koti suurust ning erisoove.