Soodushind
binary comment
binary commentbinary commentbinary comment

Tähejooga

Hind: 49.00  44.10 

Tootekood: 010910 Kategooria: Sildid: ,

Toote kirjeldus

Pehmed “täheklotsid” ehk tähepadjad on mõnusaks abivahendiks lastele tähtede ja lugemisega sõbraks saamisel. Pehmed tähepadjad on uus meeldivat vaheldust pakkuv alternatiiv traditsioonilistele puidust täheklotsidele, olles neist kergem ja pehmem. Mõeldud lastele ja kõigile, kes töötavad lastega.

Komplekt sisaldab 25 tähte: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü, ning kotti nende jaoks.

Iga täht on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on puuvillane mustriline kangas.
Koti üks pool on puuvillastest kangastest lapitehnikas, teine pool linasest kangast. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga.

Kui mängida või õppida koos lastega, on tähepadjad piiramatu kasutusvõimalusega. Näiteks võta kotist täht ja moodusta sama täht enda või sõbra kehast. Või ütle, kes või mis algab sama tähega, või kes või mis on veel selle tähe moodi. Või vasta küsimusele sõnaga, mis algab selle tähega või kus on see täht sees. Tähtedest saab moodustada lihtsaid sõnu ja silpe.

Lapsed jooga abil lugema! Kõiki neid mänge on pehmete tähepatjade abil vahva teha lugemisjooga tunnis.

Sellel komplektil on soodushind, kuna see on õmmeldud praktikandi poolt (tavahind 49 eurot). 

***

Telli endale terve tähestik või komplekt endale meelepäraste tähtedega. Sellisel juhul valmib komplekt kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades tähtede arvu, koti suurust ning erisoove.