EsilehtJoogaPildid joogaasanateleVildist kott 12 joogaasanaga
IMG_6919_aada
IMG_6939_aadaIMG_6934_aadaIMG_6927_aadaIMG_6923_aadaIMG_6912_aadaIMG_7826_aadaIMG_7589_edited_aada

Vildist kott 12 joogaasanaga

Hind: 29.00 

Tootekood: 010603 Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude ja loodusega pildikesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete pildikeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed vilditükikesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 12 asanaga pilti: puu, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger, ning väikest kotikest nende jaoks.

Toode on õmmeldud loodust säästval põhimõttel, kasutades õmblustööstuse jääke (upcycling). Iga asana pilt on käsitsi tikitud halli värvi villase vilditüki peale. Pildi teisel poolel on teist värvi vilt.
Kott asanate jaoks on õmmeldud samuti villasest vildist. Iga koti peale on tikitud üks asanatel olevatest piltidest. Koti sisemised õmblused on viimistletud kandiga. Kott on suletav tõmblukuga.
Pilte ja kotte on saadaval erinevates värvides.

***

Võimalik on ka tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.