EsilehtJoogaPildid joogaasanateleLapitehnikas kott 33 joogaasanaga
Soodushind
binary comment
binary commentbinary commentbinary comment

Lapitehnikas kott 33 joogaasanaga

Hind: 124.00  111.60 

Tootekood: 010215 Kategooria:

Toote kirjeldus

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 33 asanaga pilti ning kotti nende jaoks. Iga pilt on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on mustriline puuvillane kangas.Koti mõlemad pooled on õmmeldud lapitehnikas 100% puuvillastest kangastest. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga. Mõned padjakesed on veel ilma pildita, nende pildid saab ostja ise valida. 

Sellel komplektil on soodushind, kuna see on õmmeldud praktikandi poolt (tavahind 124 eurot). 

***

Võimalik on tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.