EsilehtJoogaJooga - tehtud töödLapitehnikas kott 12 joogaasanaga
IMG_1485_aada
IMG_1472_aadaIMG_1494_aada

Lapitehnikas kott 12 joogaasanaga

Hind:

Tootekood: 010212 Kategooria:

Toote kirjeldus

MÜÜDUD

Abivahend lastejooga õpetajatele. Loomade, lindude, looduse ja muude piltidega padjakesed on laste lemmikud asanate tegemisel. Kui oled neid korra tunnis kasutanud, nõuavad joogalapsed ka järgmistel tundidel võlukotti asanapiltidega. Ükskõik, kas seiklete padjakeste abil karu sünnipäevale või sõidate raketiga võluplaneetidele, lastel on ikka põnev oodata, kes järgmisena kotikesest välja ilmub. Väikesed pehmed padjakesed sobivad hästi ka varvastega üles tõstmiseks või paarikaupa memoriini mängimiseks.

Valmis komplekt sisaldab 12 asanaga pilti: puu, kass, koer, lõvi, kobra, krabi, konn, karu, kaelkirjak, lind, kala, tiiger, ning kotti nende jaoks.

Iga pilt on käsitsi tikitud väikese padjakese peale. Padjakese teine pool on puuvillane täpiline kangas.
Koti ühel poolel on lapitehnikas kaunistus puuvillastest kangastest. Koti teine pool on linasest kangast. Koti sees on puuvillane vooder. Kotil on mugav nöörkinnis käsitsi punutud puuvillase nööriga.

***
Võimalik on ka tellida komplekt endale meelepäraste asanatega. Sellisel juhul valmivad kott ja pildid tellija kõiki erisoove arvestades. Hind kujuneb arvestades asanate arvu, koti suurust ning erisoove.